Derby regionu w sobotę o 13:00

Piłkarze Chemika Police w kolejnym ligowym spotkaniu zmierzą się z Pogonią II Szczecin. Zapraszamy na derby regionu w sobotę na godzinę 13:00.

Żółto-zieloni ostatnie spotkanie rozgrywali w Wejherowie. Zagrali z miejscowym Gryfem i minimalnie ulegli. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Grzegorz Gicewicz. Pogoń II Szczecin natomiast zagrała z Drawą Drawsko Pomorskie. Portowcy wygrali 2:0 i do swojego konta dopisali kolejne 3 punkty.

Aktualnie zawodnicy trenera Andrzeja Tychowskiego plasują się na siódmej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów. Pogoń II Szczecin jest trzy pozycje niżej z dorobkiem 32 punktów.

Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na stadion przy ulicy Siedleckiej. Wstęp bezpłatny.