Tomasz Zając odwołany z funkcji prezesa Chemika! Do polickiego klubu wkroczy kurator!

Po burzliwym Walnym Zgromadzeniu Członków KP Chemik Police Tomasz Zając zostaje odwołany z funkcji prezesa zarządu. Do polickiego klubu wkroczy kurator.

13 głosami "za" Tomasz Zając został odwołany z funkcji prezesa zarządu KP Chemik Police. Na jego miejsce nie było chętnych, a to oznacza, że do polickiego klubu wkracza kurator. Osobą, która będzie prowadziła bieżącą działalność klubu został były już prezes Tomasz Zając.

Ponadto, Polski Związek Piłki Nożnej odebrał klubowi licencję na grę w rozgrywkach III ligi. To konsekwencja długów, które pozostały jeszcze z występów policzan w II lidze. Ale to nie koniec kłopotów polickiego Chemika. Komornik zajął konto bankowe w związku z długami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. To konsekwencja zawierania złych umów, które w polickim klubie były podpisywane do 2012 roku.

Więcej informacji wkrótce.