SMS Police wygrywa pierwszy mecz sezonu

Znakomicie rozpoczęły sezon zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police. W sobotę wygrały w Policach 3:1 z UKŻPS Kościan.

Przed rozpoczęciem spotkania Członek Zarząd Powiatu Beata Chmielewska i wicestarosta policki Paweł Mirowski przywitali obie drużyny i wręczyli kwiaty z okazji rozpoczęcia sezonu 2015/16.

Sobotnie spotkanie było pierwszym w wykonaniu zawodniczek SMS Police w tym sezonie. We własnej hali podejmowały drużynę UKŻPS Kościan. Pierwsza partia padła łupem przyjezdnych, które wygrały 25:22. Kolejne odsłony spotkania to bardzo dobra gra policzanek, zwłaszcza w trzecim secie wygranym do 15. Ostatecznie SMSki wygrały 3:1 i zdobyły w pierwszym spotkaniu komplet punktów.

SMS Police – UKŻPS Kościan 3:1 (22:25, 25:23, 25:15, 25:23)

SMS Police: Wróblewska, Abramajtys, Tomaszewska, Bałuk, Mendowska, Bimkiewicz, Bohdanowicz (l) oraz Maksym, Malon, Wachel, Paluszkiewicz, Berbecka, Drosdowska (l)