Od sierpnia remont Rycerskiej i Roweckiego

W związku z inwestycjami prowadzonymi w Policach, od sierpnia na ulicy Rycerskiej i Roweckiego wystąpią utrudnienia. Potrwają do października bieżącego roku.

Od 1 sierpnia z użytkowania zostania wyłączona część ulicy Rycerskiej w Policach. W związku z przebudową placu Chrobrego zamknięty zostanie wjazd od ulicy Grunwaldzkiej. Kierowcy oraz piesi będą natomiast mogli korzystać już z wyremontowanej części ulicy Rycerskiej – od strony ulicy Wojska Polskiego. Ulica Rycerska będzie remontowana do 1 września 2013 roku.

Kolejną inwestycją prowadzoną przez gminę Police jest remont ulicy Roweckiego. Od 5 sierpnia ulica ta zamieni się w teren budowy. W związku z tym wystąpią utrudnienia zarówno dla kierowców, jak i dla pieszych. Remont ulicy Roweckiego powinien zakończyć się 6 października 2013 roku.

- Za wszelkie niedogodności podczas remontu ulic Rycerskiej i Roweckiego przepraszamy – mówi burmistrz Polic Władysław Diakun.

Na zdjęciu: Ulica Rycerska, która zostanie zamknięta 1 sierpnia.