Przebudowa ulicy Mikołaja Reja

3 lipca rozpocznie się remont ulicy Mikołaja Reja. Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Przebudowa ulicy Mikołaja Reja obejmować będzie wymianę konstrukcji i nawierzchni jezdni, budowę chodników oraz remont istniejących zjazdów do posesji.

Wykonawca robót planuje wprowadzenie 3 lipca tymczasowej organizacji ruchu na czas realizacji robót związanych z przebudową ulicy. Prace prowadzone będą etapami z zapewnieniem, w miarę możliwości, dojazdów do posesji.

- W przypadku robót dotyczących zjazdów do posesji, właściciele zostaną uprzedzeni o utrudnieniach - mówi burmistrz Polic Władysław Diakun.

Planowany termin zakończenia inwestycji to październik bieżącego roku. Koszt prac wynosi dokładnie 999 tysięcy 990 złotych.

- Przepraszam mieszkańców za powstałe utrudnienia i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość - dodaje burmistrz Polic.