Grupa Azoty Police do 2019 roku zrealizuje potężną inwestycję

Grupa Azoty Police, realizując za 1,7 miliarda złotych największą w swojej historii inwestycję potwierdza plany dynamicznego rozwoju w kraju, jak i na rynkach zagranicznych.

Firma Ecorama musi zapłacić ponad 470 tysięcy złotych!

Powstała w 2009 roku i miała zajmować się zbieraniem i odzyskiwaniem odpadów. Teraz po sześciu latach, firmy Ecoramy już nie ma, a hałdy śmieci nadal pozostały.

Nowa wiceprezes w Grupie Azoty Police

Podczas posiedzenia rada nadzorcza wchodząca w skład Grupy Azoty Police powołała nowego wiceprezesa. Została nim Anna Podolak. Rozszerzenie składu zarządu jest związane z dynamicznym rozwojem Grupy, w tym intensywnemu wdrażaniu Strategii Grupy Azoty oraz ekspansją spółki.

Na budowie praca wre

Ministerstwo Gospodarki zwiększyło kwotę dofinansowania inwestycji prowadzonej przez spółkę Bilfinger Mars Offshore - budowy Zakładu Wielkogabarytowych Konstrukcji Stalowych. Obecna wysokość dotacji wynosi ponad 123 000 000 złotych. To o 30 000 000 zł więcej niż dotychczas.

Chcemy ich mieć w swojej firmie

Gwarantują dobre warunki pracy i to, że każdy doświadczony laminiarz oraz formierz może liczyć na angaż. Jedna z czołowych polskich firm specjalizująca się w budowie łodzi jachtów dalekomorskich szuka pracowników w Policach.

Zapraszamy do udziału w targach

Burmistrz Polic serdecznie zaprasza polskie i niemieckie firmy, instytucje oraz organizacje pozarządowe z terenu Euroregionu Pomerania do wzięcia udziału w targach, organizowanych przez Gminę Police w ramach projektu pn. „Wspieranie polsko – niemieckiej transgranicznej gospodarki”.

Zapisy na akcje Zakładów Azotowych Puławy S.A.

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. (Azoty Tarnów) sporządzony w związku z ofertą nowych akcji dla akcjonariuszy Zakładów Azotowych Puławy S.A.

"Police" powyżej oczekiwań rynku

W III kwartale 2012 roku Zakłady Chemiczne „Police” S.A. kontynuowały trwały trend stabilizacji finansowej Spółki. Przychody ze sprzedaży wzrosły o 28 proc. w stosunku do analogicznego okresu 2011 roku.