Jula i Enej zagrają w Trzebieży

Wiele atrakcji czeka na przybyłych do Trzebieży w sobotę 27 lipca. Po raz kolejny w parku przy ulicy Portowej odbędą się Trzebieskie Neptunalia.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 powitaniem Neptuna oraz zabawami dla dzieci. Organizatorzy przewidzieli także turniej rybacki o puchar burmistrza Polic oraz koncert szantowy zespołu Flach Creep.

Gwiazdami wieczoru będą dwa zespoły. Jako pierwsza, o 20:00, zaprezentuje się na scenie JULA znana z przebojów „Za każdym razem”, „Nie zatrzymasz mnie” i „Kiedyś odnajdziemy siebie”. Później o godzinie 22:00 zagra zespół ENEJ czerpiący inspiracje z kultury ukraińskiej.

Na zakończenie imprezy odbędzie się pokaz pirotechniczny.

Trzebieskie Neptunalia odbędą się w parku przy ulicy Portowej w Trzebieży.

Organizatorem imprezy jest Gmina Police, Miejski Ośrodek Kultury w Policach oraz sołectwo Trzebież.

Dla uczestników trzebieskiej imprezy organizatorzy zapewnili bezpłatne autobusy do Polic i Szczecina zaraz po pokazie pirotechnicznym.