"Milano" gwiazdą wieczoru podczas "Czasu na Trzebież"

Burmistrz Polic Władysław Diakun zaprasza na "Czas na Trzebież". Impreza odbędzie się w dniach 22-23 czerwca.

"Czas na Trzebież" rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00. Tradycyjnie odbędą się poszukiwania w piasku zorganizowane przez Radio Szczecin. Oprócz tego, na plaży w Trzebieży będą turnieje piłki nożnej, turniej miast partnerskich Police-Pasewalk, a także dyskoteka dla dzieci.  O godzinie 16:30 na scenie wystąpi zespół Arcus Band, a tuż po jego wystąpie gwiazda wieczoru - zespół Milano. Pierwszego dnia będzie także karaoke, a także Trzebieskie Świętojanki i Tetar Ognia. O 23:00 rozpocznie się dyskoteka pod gołym niebem.

W niedzielę natomiast odbędzie się pokaz sztuk walki w wykonaniu KSW Police, a także rekonstrukcje historyczne, a także gry i zabawy na scenie. O godzinie 16:00 wystąpi zespół Blue Box.

Na terenie Centralnego Ośrodka Żeglarskiego odbywać się będzie VI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Morskiej i Folk

Dla mieszkańców Polic przygotowano darmowe autobusy. Szczegóły na plakacie.