Mistrzostwa Polski Juniorek w Trzebieży

W Trzebieży od 18 do 20 czerwca odbywać się będzie Półfinałowy Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Plażowej. W turnieju rywalizować będzie 16 par.

Duety z czterech województw rywalizować będą przez trzy dni na boiskach w Trzebieży o awans do Finału Mistrzostw Polski Juniorek. Od wtorku swoje umiejętności prezentować będą reprezentacje województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Wtorek zarezerwowany jest na sprawy organizacyjne. Prawdziwe granie rozpocznie się w środę o godzinie 9:00. Szesnaście ekip rozgrywać będzie spotkania grupowe. W czwartek natomiast odbywać się będzie decydująca faza turnieju. Wręczone zostaną także dyplomy i puchary. Dowiemy się również kto awansował do Finału Mistrzostw Polski Juniorek.

Organizatorem turnieju jest  Polski Związek Piłki Siatkowej i Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej. Promotorem imprezy jest Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej.

Patronat nad Mistrzostwami Polski Juniorek w Piłce Plażowej objął burmistrz Polic Władysław Diakun.